Facebook będzie PŁATNY

Agencja zwiadu/ 11 maja, 2021/ AI, Aktualności, nanozen, Sztuczna inteligencja

Czy korzystanie z Facebooka jest płatne?

Nie, nie pobieramy opłat za korzystanie z Facebooka. Za to pobieramy opłaty od reklamodawców za wyświetlanie reklam w aplikacjach i rozwiązaniach Facebooka. W ten sposób wszyscy mogą korzystać z Facebooka bez ponoszenia opłat za dostęp.

Korzystając z Facebooka, pamiętaj, że:

  • Korzystanie z Facebooka wymaga komputera, telefonu komórkowego lub tabletu z dostępem do Internetu, więc dostawca Internetu może naliczać opłaty za dostęp. Dowiedz się więcej na temat opłat za przesyłanie danych i łączenie z Facebookiem na telefonie komórkowym lub tablecie.
  • Niektóre funkcje Facebooka, na przykład wiadomości SMS z powiadomieniami, mogą powodować naliczanie opłat przez operatora sieci komórkowej.
  • Jeśli dodasz na Facebooku informacje dotyczące płatności, mogą one być używane do dokonywania zakupów od innych firm, przekazywania pieniędzy znajomym, wspierania twórców na Facebooku i zakupu reklam na Facebooku.

    • W przypadku zakupów dokonywanych na Facebooku możemy pobierać prowizję lub opłatę transakcyjną.
    • Możesz też robić zakupy w grach na Facebooku, aplikacjach i w innych miejscach.

Uwaga: Facebook nie sprzedaje Twoich informacji i nie udostępniamy informacji, które pozwalają na indywidualną identyfikację użytkownika (takich jak imię i nazwisko czy adres e-mail, które umożliwiają kontakt z użytkownikiem lub określenie, kim jest) bez zgody użytkownika.

Dowiedz się więcej na temat swoich informacji na Facebooku oraz tego, jak decydujemy, jakie reklamy Ci wyświetlamy.

źródło: FACEBOOK

Share this Post