Klient odwiedza Twój lokal, kawiarnię, restaurację, salon kosmetyczny lub inny punkt usługowy.
W lokalu korzysta z darmowego Internetu przez FreeHotSpot. W momencie korzystania zostaje oznaczony specjalnym cyfrowym markerem. Użytkownik wraca do domu i korzysta tam z komputera odwiedzając te strony, co zazwyczaj. Jednak w miejscu reklam dużych marek widzi reklamę Twojego lokalu!  Nasza reklama bez względu na to gdzie są Twoi klienci zawsze ich odnajdzie w sieci.

 

Wystarczy kupić urządzenie FreeHotSpot ®, podłączyć je do firmowego routera lub modemu, przez który dostarczany jest internet do lokalu, a urządzenie w ciągu 5 minut od podłączenia skonfiguruje się samo i udostępni bezpieczną sieć Wi-Fi dla gości.

Jeżeli udostępnimy internet dla naszych gości za pomocą urządzenia takiego jak oferowany przez nas FreeHotSpot, to oprócz bezpieczeństwa sieci firmowej zyskamy także możliwość budowania bazy danych osób, które odwiedzały nasz lokal.

To nie jest baza danych osobowych! Do jej budowania nie potrzebne są zgody GIODO bo nie są to dane osobowe w rozumieniu ustawy. To jest tzw. baza danych audience, czyli „elektronicznych odcisków palca” osób, które odwiedzały nasz lokal.

Dzięki tej bazie możemy reklamę skierować w taki sposób aby wyświetlała się do Klientów, którzy kiedyś odwiedzili ten lokal, na dowolnej stronie internetowej, na którą oni wejdą.

Masz pytania, dzwoń 660-66-77-03 foto: Fachowcy.pl

Bardzo ważna rzecz! Oczywiście Klienci nie muszą być w danym momencie w restauracji, żeby zobaczyli reklamę. Wystarczy, że np. miesiąc wcześniej odwiedzili tą restaurację i mieli przy sobie dowolne urządzenie z Wi-Fi. To mógł być nawet smartphone. Jak już zapiszemy odcisk elektroniczny takiego urządzenia to jesteśmy w stanie powiązać ten odcisk z identyfikatorem danego użytkownika w Google. Dzięki temu w dowolnym momencie przyszłości kiedy ten użytkownik połączy się z internetem z dowolnego miejsca (praca, dom etc.) to i tak jesteśmy w stanie go zidentyfikować i wyświetlić mu reklamę gdziekolwiek będzie w internecie.

Zero abonamentu

Płacisz tylko jednorazowo za zakup urządzenia za kwotę
344,40 zł (brutto).
Rejestrujesz urządzenie na naszej stronie i dostajesz dostęp do panelu, gdzie masz dostęp do wszystkich niezbędnych informacji.


1. Sieć Free Hot Spot

Klient wybiera sieć o nazwie FreeHotSpot z listy dostępnych sieci w Twoim lokalu

2. Regulamin

Klientowi wyświetlany jest ekran autoryzacji dostępu, na którym musi zaakceptować regulamin

 

3. Promuj oferty swojego lokalu!

Po akceptacji regulaminu Klient widzi stronę z reklamami lub pełnoekranową reklamę na swoim telefonie / tablecie / laptopie 

 

źródło treści: Fachowcy.pl